Panele i ściany bąbelkowe

Panele bąbelkowe

Panel bąbelkowyPanele bąbelkowe to dekoracyjne elementy wystroju wnętrza. Idealnie sprawdzają się w ekskluzywnych lokalach, barach, podczas eventów firmowych, spotkań biznesowych, na targach i wszędzie tam, gdzie pragną Państwo zaskoczyć gości czymś niestandardowym.

Panele są produkowane na zamówienie, według indywidualnych preferencji klienta, zarówno jeśli chodzi o wymiary, jak i charakter oraz wygląd.

Elementy wykonane są z bezpiecznego materiału PMMA (plexi), odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Tworzywo charakteryzuje się dużym współczynnikiem przepuszczalności światła, a po wyłączeniu napowietrzenia staje się całkowicie przejrzyste.

                                                            


Ściany wodne z bąbelkami wypełnione są demineralizowaną wodą, dzięki czemu nie wymagają czyszczenia od środka przez cały okres użytkowania. Dzięki zamontowanemu oświetleniu LED RGB, można uzyskać niezwykłe efekty świetlne, które zachwycą dosłownie każdego.

Panele bąbelkowe charakteryzują się dużą elastycznością w zakresie rodzaju zabudowy i użytych materiałów. Tego typu dekorację można wkomponować w zwykłą ścianę lub stworzyć atrakcyjną konstrukcję, która jeszcze bardziej podkreśli indywidualny charakter danego miejsca. Dzięki użyciu specjalnej podstawy, ściana jest stabilna i może zostać wykorzystana również bez dodatkowej zabudowy, pełniąc funkcję elementu rozdzielającego strefy pomieszczenia.

 

 

 media_files/dscn0497,20.jpeg