Panele i ściany bąbelkowe

Firma

Wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość materiałów używanych podczas produkcji zapewniają estetykę trwałość naszych wyrobów.

Pragniemy dostarczać klientom nowoczesnych i ekskluzywnych rozwiązań. Firma AquaDesign powstała w 2013 roku z pasji i zamiłowania do niestandardowych elementów wystroju wnętrz. Ściany bąbelkowe, które Państwu prezentujemy, są efektem ponad 2 letniej pracy w udoskonalaniu ścian i zbieraniu doświadczeń.

Jesteśmy producentem i dystrybutorem niezwykłych paneli bąbelkowych, zajmujemy się montażem i serwisowaniem naszych produktów, a także gwarantujemy dostęp do części zamiennych. Większość wyrobów produkujemy według indywidualnych zamówień klientów, ale oferujemy również gotowe rozwiązania, które z pewnością przypadną Państwu do gustu. Wszystkie elementy elektroniki i oświetlenia projektujemy osobiście, co sprawia, że nasze rozwiązania są bezkonkurencyjne i ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta.

AquaDesign oefruja wysokiej klasy rozwiązanie. Jesteśmy dumni z naszych produktów i zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą.

Wprowadź harmonię i spokój do swojego otoczenia.